İADE FORMU İNDİR

İade Koşulları

Satın aldığım ürünleri nasıl iade edebilirim?

Satın aldığınız ürünün/ürünlerin teslim alınmasını takip eden 14 iş günü içerisinde ücretsiz kargo ile iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, orijinal fatura ile birlikte faturanın arka kısmında yer alan iade formunu da eksiksiz doldurarak MNG KARGO Müşteri No: 502279018 ile aşağıda belirttiğimiz adresimize ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz.

Kargo firması sizden kargo ücreti istediği takdirde paketi kargoya teslim etmeyiniz ve müşteri hizmetlerimiz ile irtibat kurunuz.

Bu tip durumlarda kargo ücreti ödendiği takdirde kargo bedeli iadesi yapılamamaktadır. Farklı kargo firması, ünvan veya belirttiğimiz müşteri kodu dışında gönderilecek paketler ve doğacak masraflar firmamızın sorumluluğunda değildir.

İade Adresimiz: URBATEKS TEKS. GİY. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. MURATPAŞA MAHALLESİ ÖZDEN SOKAK NO:3 BAYRAMPAŞA/İSTANBUL

İade İşlemleri

Sherin.com.tr üyelerinin ‘Sebep göstermeden cayma hakkı’ 14 gündür. İade şartlarımız, 4077 nolu Tüketicinin Korunmasına İlişkin Kanun ve Uygulama Yöntemleri’ kapsamında ve şirketimiz uygulamaları gereği değişiklik gösterebilmektedir.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanılmamış, paketi hasar görmemiş, tekrar satılabilme özelliğinin bozulmamış olması, varsa tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir. Kullanılmış, paketi hasar görmüş, satılabilme özelliğini yitirmiş, tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte gönderilmeyen ürünler iade olarak kabul edilmeyecek ve kargo ücreti sherin.com.tr tarafından karşılanmayacaktır.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün firmamıza ulaştığı andan itibaren "iade şartlarına uygun ise" on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

Havale/EFT iadeleri (üç) 3 iş günü içinde, Kredi Kartı iadeleri (yedi) 7 iş günü içinde yapılacaktır.

Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır ve bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.

Havale Eft siparişlerinizde iade işleminin gerçekleşti rilebilmesi için banka bilgilerinizi mail ile [email protected] adresine ulaştırmanız veya 0533 076 70 60 numaralı whatsapp hattı mıza mesaj göndermeniz gerekmektedir. Tarafı mıza ileti lmesi gereken bilgiler: Hesap sahibinin ad, soy ad bilgisi, IBAN numarası ve banka adı.